Миття вікон, фасадів будівель

Вікна повинні бути чистими

Луцьк – це історичний шедевр. І як всякий шедевр він неповторний. Десятки тисяч будинків радують Лучан своїми неповторними обрисами. Всі будинки відрізняються один від одного. Є оригінальні варіанти і однотипні забудови. І всі будови мають загальну деталь – вікна. Але вікна бувають різних конструкцій: прямокутні, арочні, трикутні, у формі трапеції і, звичайно ж, нестандартної конфігурації. Своїми силами мити прості вікна не складно, а ось як бути з нестандартними, з безліччю плетінь, або тонованими вікнами? Ну а якщо вікна до того ж дуже високо і не відкриваються всередину? У таких випадках краще не ризикувати. Навіщо влаштовувати для себе складності? Компанія «Метеор» ось вже багато років спеціалізується в цій сфері клінінгу.
Будинки в місті, які постійно перебувають під натиском несприятливого зовнішнього середовища, необхідно регулярно очищати від нальоту, бруду та пилу. Особливу увагу при цьому варто приділити вікнам та різноманітних елементів скління.

Чому необхідна миття вікон?

Мити вікна слід регулярно. Ось кілька причин, про які не варто забувати. По – перше, брудні вікна і фасади не прикрашають будівлю і око не радують. А неохайний вигляд викликає почуття неприязні. По – друге, не варто забувати про хімічних домішок, яких чимало в луцькому повітрі. Вони всюди. Літають і з легкістю приземляються на вікна, балкони та дахи будинків. Чим їх більше накопичується, тим більша ймовірність попадання у вентиляційну систему і далі всередину приміщення. Навіть просте провітрювання принесе не свіже повітря, а згустки пилу. Все це загрожує для здоров’я всіх, хто знаходиться в приміщенні людей. По – третє, через те що вікна не досить пропускають денне світло доводиться використовувати додаткові джерела світла. Перевитрата енергії забезпечена.

Ми цінуємо Ваш час і намагаємося виконати роботи будь-якого обсягу та складності в максимально стислі терміни і з гарантією якості.

Висотні миття фасадів за допомогою телескопічної штанги

Чистота вікон і фасадів – це візитна картка будь-якого підприємства, особливо якщо мова йде про банки, магазини або сферу обслуговування. Миття вікон, фасадів, вітрин та карнизів від компанії «Метеор» – це високоякісний сервіс. Ми пропонуємо кафе, ресторанам, магазинам і т.д. абонентське обслуговування. Миття вікон, вивісок, буде здійснюється за домовленістю певну кількість разів на місяць в залежності від необхідності. Тим самим вітрини будуть підтримуватися в чистоті, що буде залучати клієнтів.

Компанія «Метеор» пропонує здійснювати миття фасадів будівель за допомогою телескопічної штанги і спеціального устаткування.

Миття фасадів дозволить Вам:

  1. Істотно економити на витратах, оскільки процес мийки дешевше і швидше, ніж миття фасадів альпіністами та мийниками на підйомниках.
  2. Виробляти мийку фасадів в безпечному режимі (без сходів і підйомних механізмів).
  3. Економити час.
  4. Значно поліпшити якість мийки вікон, вітрин та фасадів (вимиваються навіть дуже застарілі грязьові скупчення).
  5. Довше зберігати вікна і фасади чистими (очищені поверхні стійкі до налипання бруду і пилу).

 

Миття вікон здійснюється в будь-який зручний для вас час співробітниками, які пройшли спеціальний курс навчання. Все обладнання та воду ми возимо з собою, тим самим ми не будемо турбувати Ваших співробітників і клієнтів.