Хімчистка жалюзі

Миття жалюзів

Жалюзі – практичний елемент декору приміщень, хороша альтернатива шторам. Вони зручні в першу чергу тим, що дозволяють одним рухом руки візуально закрити вікно. Крім того, жалюзі виглядають набагато привабливіше штор, хоча і це справа смаку. І навіть, незважаючи на всі переваги цих рішень, вони, як і штори потребують періодичного догляду за своїм станом. І те, як буде проводитися чистка жалюзів, залежить від їх виду, тобто від вертикальної або горизонтальної конфігурації і матеріалу, з якого вони зроблені. Для видалення сильних забруднень єдиним найбільш ефективним рішенням є хімчистка жалюзі.
Компанія «Метеор» за час свого багаторічного існування накопичила величезний досвід, очищаючи жалюзі будь-яких видів. Хімчистка жалюзі, замовлена в нашій компанії, збереже не тільки Ваш час і нерви, а й кошти.

Хімчистка чистить чисто

Перш ніж приступити безпосередньо до хімчистки, менеджер нашої компанії повинен дізнатися деякі важливі деталі. По – перше, чи здійснювалася хімчистка раніше. По – друге, очищали Ви жалюзі самостійно або проводилася чистка працівниками Вашої компанії. По – третє необхідно визначити матеріал виробів. Після цього фахівцями приймається рішення щодо методів хімчистки. Потім, якщо не обходимо, наші працівники знімуть жалюзі з кріплень.

 

Переваги хімчистки в компанії «Метеор»:

  • Економія часу 
  • Економія коштів

Замовляючи хімчистку в нашій компанії, Ви повернете своїм жалюзям первісну красу і функціональну надійність.