Хімчистка м’яких меблів

Купити м’які меблі або замовити хімчистку?

Рано чи пізно настає такий момент, коли ми, критично оглядаючи добротну, але вже втративши минулий яскравий колір, м’які меблі, вирішуємо відправити їх на дачу або взагалі, викинути. Можливо раніше, коли кризою і не пахло, піти на такий крок було легко. Але зараз, в ситуації, що склалася, набагато вигідніше і доцільніше замовити хімчистку своїх м’яких меблів. «Метеор», використовуючи новітні технології, допоможе повернути Вашим м’яким меблям другу молодість!

Секрети майстерності хімчистки м’яких меблів

Будь-яка справа вимагає вправності та вміння. Особливо в тих випадках, коли об’єктом докладання зусиль стають дорогі м’які меблі. Професіонали «Метеор» із задоволенням розкажуть, як проходить процес хімчистки в нашій компанії і як необхідно доглядати за м’якими меблями.

Приступаючи до хімчистки, насамперед ми уважно оглядаємо м’які меблі. Ні в якому випадку не можна починати чистку поки не стане відомо, який матеріал використав виробник, створюючи Ваш затишний куточок, диван або розкішне крісло. Власникам м’яких меблів дуже важливо мати відомості про хімчистки, що проводилися раніше. Щоб захистити оббивку меблів від наслідків впливу хімічних засобів, про всяк випадок проводимо спеціальний тест. Ця процедура дозволить підібрати підходящий варіант хімічної обробки.

На початковому етапі обробки хімчистки м’яких меблів проводимо суху чистку потужним пилосмоком. Потім настає черга хімчистки. Боротьба з неприємними запахами це частина загальної стратегії прибирання. Для цього наносимо на поверхню м’яких меблів спеціальний дезінфікуючий і миючий розчин.

У нашому розпорядженні є унікальна сучасна машина екстракторного типу для остаточного видалення бруду. Принцип роботи агрегату дозволяє вводити чисту воду всередину оббивки під тиском і відразу ж моментально втягувати її назад, але вже насиченим розчином бруду із залишками хімічних засобів. Найголовніше – це відсутність механічного впливу на м’які меблі.

Деякі особливості догляду за тканиною м’яких меблів:

– Найголовніше – не варто користуватися хімічними засобами, дію яких в кожному конкретному випадку необхідно тестувати.
– Періодично проводити суху чистку оббивки м’яких меблів.
– Розміщувати м’які меблі намагайтеся подалі від джерел тепла (40-60 см) і прямих сонячних променів, для того щоб не вигоріла оббивка.
– Не повинно бути занадто холодно або волого там, де знаходяться м’які меблі.

 

Ці нехитрі поради допоможуть Вам збільшити термін служби м’яких меблів. Телефонуйте до компанії «Метеор» і замовляйте хімчистку м’яких меблів, а наші фахівці зроблять все, для того щоб м’які меблі прослужили довго і радувала Вас і Ваших гостей.