Чищення басейнів

Обслуговування басейнів в Україні.

Немає жодної людини на Землі, яка не мріяла би скупатися в спекотний літній день в водоймі з чистою водою. Деякі щасливчики створюють для себе і своєї сім’ї подвійне задоволення, споруджуючи як внутрішні криті басейни, так і зовнішні, відкриті. Але в будь-якому випадку, якщо у Вас є басейн, він повинен бути чистим, в іншому випадку зелений колір, неприємний запах і слиз на дні басейну будуть «радувати» Вас.
Фахівці компанії «Метеор», володіючи необхідним обладнанням і засобами для чищення басейнів, швидко і якісно очистять басейн для Вас і Ваших дітей.

Що ми робимо для очищення басейну:

  • Чистимо вапняні відкладення і грязьовий наліт. Вручну, спеціальними швабрами з особливим ворсом, наносимо рідину для видалення вапняного нальоту. Розчин легко змивається водою і не руйнує оздоблювальний матеріал чаші басейну.
  • Видаляємо бруд над ватерлінією. Лосьйони, креми для засмаги та атмосферний пил легко осідають по лінії у окрайки води. Для очищення басейнів ми використовуємо перевірені професійні засоби.
  • Очищаємо сходи. Застосовуючи спеціальні засоби для очищення металу, ми видаляємо наліт і повертаємо втрачений блиск.

Клінінгова компанія «Метеор» приділяє багато уваги догляду та чищенню басейнів. Адже в басейні повинна бути не просто вода, а кристально-чиста вода. І тоді без сумніву, чистий басейн буде радувати Вас і Ваших дітей свіжістю і прохолодою!

 

Ми з радістю почистимо Ваш басейн.