Хімчистка салону автомобіля

Хімчистка салону автомобіля в Луцьку

На жаль, сьогодні, на багатьох мийках ця послуга, найчастіше виконується або вручну, або звичайними пилосмоками за допомогою миючих засобів Gala, Dosia і ін. Після такої «хімчистки», салон автомобіля стає чистішим, однак більш уважний автолюбитель побачить, що деякі плями так і не виведені. Якість такої чистки залишає бажати кращого.
Фахівці нашої фірми надають високоякісні послуги професійної хімчистки салонів автомобілів, використовуючи для цього сучасне обладнання і технологію.

Чистка салону автомобіля включає в себе:

  1. Антибактеріальна обробка салону автомобіля.
  2. Хімчистка стелі.
  3. Хімчистка диванів (шкіряних, тканинних).
  4. Хімчистка карт.
  5. Хімчистка підлоги.
  6. Хімчистка багажника.
  7. Натирання пластику.
  8. Внутрішнє натирання скла.
  9. Антибактеріальна обробка салону авто з видаленням неприємних запахів, миючих засобів і.т. п.

Для досягнення найбільшого ефекту хімчистки салону автомобіля дуже важливий підбір правильних засобів, які не завдають шкоди здоров’ю людей, тварин, що мають найбільш якісний ефект очищення брудної поверхні.

Важливу роль відіграє різниця в чищенні салону з шкіри і тканинного покриття салону автомобіля.
Так само важлива при чищенні салону авто правильність чистки, тобто дотримання технологічного процесу, а це може робити тільки добре навчений персонал з великою базою знань і з величезним досвідом роботи. Досвід наших співробітників допомагає досягти високого ефекту при хімчистці салону автомобіля з різним ступенем забрудненості, а також не завдати шкоди майну замовника, домогтися найбільш якісного виконання роботи.