Хімчистка килимів та ковроліну

Хімчистка килимових покриттів

В будь-якому будинку, чистка килимових покриттів – завдання, яке здатне відібрати безліч часу і сил. Однак періодична комплексна хімічна чистка килимів від пилу, бруду і плям здатна швидко перетворити будь-який будинок в розкішний палац за невеликий проміжок часу.

Хімчистка килимів та ковроліну повинна супроводжуватися загальним видаленням грязьових відкладень і пилу. В іншому випадку нездорове середовище в квартирі, в офісі або заміському будинку буде забезпечене. До того ж, погіршений з часом зовнішній вигляд ковроліну, призведе в невеселий настрій мешканців житла.

Систематична професійна хімчистка килимових покриттів – це, мабуть, самий прийнятний спосіб видаляти різні масляні плями і в’язкі грунтові частини, які періодично заносяться в приміщення. Якщо хімчистка килимів та ковроліну проводиться не регулярно, то відповідно вони перетворюються в тьмяну і бляклу подобу килима з неприємним маслянистим відтінком і безліччю дрібних забруднень. Хімчистка килимових покриттів повинна здійснюватися професіоналами своєї справи, так як це дозволить істотно продовжити термін служби і зменшити витрати на утримання дорогих сучасних покриттів.

Хімчистка килимів та ковроліну, зроблена майстрами компанії «Метеор», дозволить Вам утримувати килимові покриття в яскравій чистоті довгий час.

Хімчистка ковроліну – це свіжість плюс чистота і гарантія Вашого здоров’я

Замовляючи професійну чистку ковроліну, бажано визначитися з методом килимової чистки.

Найчастіше застосовується двоетапний метод чистки килимових покриттів. Це спосіб водного екстрагування і, власне, хімчистка килимових виробів. Під час хімічної чистки піноутворююча або порошкова речовина у вигляді водного розчину впроваджується в ковролін, а потім видаляється за допомогою спеціального обладнання. Після цього килим висихає.

Якщо ви замовляєте чистку килимових покриттів постійно, то це значно подовжить термін експлуатації килимів. А в цілому ряді випадків без хімчистки просто не обійтися.

До того ж, гаряче екстрагування, як показали останні дослідження в галузі хімічної чистки, забезпечує більш глибоке і якісне очищення ворсистої поверхні килимових покриттів і рекомендується виробниками, як кращий метод чистки в умовах сучасних офісів. Цей метод дозволить забути про залишки засобів для чищення в ковроліні і, отже, допоможе зберегти килим чистим аж до наступної чистки.

Килими ручної роботи здавна прикрашали і утеплювали житла людей.
Хімчистка килимів необхідна всім, хто вирішив прикрасити свій будинок шедеврами ручної роботи. Але навіть шедеври з часом страждають від пилу, бруду і, самі того не бажаючи, стають притулком для неї. Хімчистка килимів необхідна всім, хто вирішив прикрасити свій будинок шедеврами ручної роботи. Але навіть шедеври з часом страждають від пилу бруду і самі того не бажаючи стають притулком для них.

Перш ніж піддавати хімчистці килим ручної роботи, наші фахівці проводять ретельний попередній огляд. На даному етапі важливо визначити матеріал килима, вивчити рекомендації виробника і перевірити виріб на цілісність, здійснювалася чи хімічна обробка до цього і скільки разів, і нарешті, бажано знати, чим обробляли килим власники самостійно. Вся ця інформація необхідна для того щоб визначити відповідну технологію хімчистки килима ручної роботи. Після цього додатковий огляд дозволяє виявити характер забруднень, стійкість фарб килима до хімічного впливу.

Само собою зрозуміло, необхідне тестування матеріалу килима ручної роботи на хімічний вплив очищувачів. І в результаті цієї процедури вибираємо відповідний хімічний засіб для чищення. Забарвлення килима повинне бути стійким до хімії.

Поради по догляду за килимом ручної роботи

Звісно килим потрібно пилососити. Вакуумна обробка навіть побутовим пилососом дозволяє видаляти до 70% пилу і не дає їй глибоко проникати в килим. Забудьте про щітки, коли маєте справу з килимами ручної роботи. Ніякого механічного впливу! Обробка щіткою розкручує нитку і псує вигляд килима. А локальне видалення плям побутовими засобами може призвести до появи більш світліщих чи темніших місць на килимі.