Чистка шкіряних меблів

Шкіряні меблі без хімчистки довго не проживуть, хоча і повинні…

Ваші м’які меблі повинні бути тільки з гарною шкірою. Інакше не можна. В іншому випадку можете сміливо відправляти їх з очей геть, замінивши шикарний, шкіряний диван на текстильний аналог. Шкіряні меблі любить догляд і турботу. А відсутність уваги до шкіри призведе до незворотних наслідків у вигляді тріщин або плям. Незважаючи на те, що шкіра набагато довговічніше тканинної оббивки, доглядати за нею потрібно ретельніше. До того ж, слід зазначити, що шкіряна оббивка – матеріал досить примхливий, тому і догляд за нею займає багато часу.

Багаторічний досвід компанії «Метеор» дозволяє виробляти високоякісну хімчистку шкіряних меблів в офісах, квартирах і будинках Луцька.

Приступаючи до хімчистки шкіряних м’яких меблів, фахівці нашої компанії в першу чергу тестують матеріал. Шкіра вищого сорту відмінна, м’яка і еластична, завдяки аніліновому виробленню. Барвники можуть бути відсутні взагалі. Чистити таку шкіру складно і дорого. Шкіру 2-3 сорту фарбують невеликим шаром фарби, приховуючи невеликі дефекти. Але плюс в тому, що можна не боятися виникнення плям, та й вплив прямих сонячних променів менш згубний. Матеріал 4-5 сортів обробляється менше, отже, має менший запас міцності і при значних навантаженнях може потріскатися. Під час хімчистки всі ці особливості необхідно враховувати, для того щоб підібрати відповідні засоби. Необхідно пам’ятати, що самостійно підібрати засоби по догляду за шкіряною оббивкою можна, але результат може бути непередбачуваним, адже шкіра все таки, білковий матеріал і реагує на хімічні засоби по різному.

Після того як визначилися з типом шкіри, знімаємо забруднення. На відміну від текстильної оббивки тут найчастіше роботи проводяться вручну. Потім протираємо насухо і обробляємо поверхню за допомогою відповідного професійного кондиціонера, який має пом’якшувальну дію.

Як доглядати за шкіряними меблями

Шкіра добре поглинає і віддає вологу, завдяки своїй гігроскопічності. Рівень вологи шкіряної оббивки повинен бути не нижче 10-15%, при загальній вологості приміщення приблизно на 60-70%. Підтримуючи вологість на такому рівні, Ви уникнете передчасної сухості і ламкості шкіри, а також облітання фарби.

Звичайно, жирові речовини, що знаходяться в шкірі, з часом випаровуються. Тому шкіряні меблі раз-два на рік необхідно змащувати. Це можна робити самим або скористатися послугами нашої компанії.

Уникайте потрапляння на меблі прямих сонячних променів. Тривала дія світлових джерел може привести до прискореного вицвітання і облупленню барвника.
Якомога частіше видаляйте пил зі шкіряної поверхні меблів. Для цієї нескладної процедури скористайтеся звичайною вологою фланелевою ганчіркою. Іноді можна використовувати нейтральне мило.

Замовляючи хімчистку шкіряних меблів в компанії «Метеор» Ви завжди зможете розраховувати на відмінний результат. Адже ми не просто очищаємо меблі, ми прагнемо до того, щоб Ваші меблі прослужили якомога довше.