Чистка ігрових столів

Чистка бильярдных столов (рис.1)

Чистий ігровий стіл тішить і надихає гравців

Брудний більярдний стіл викликає жалість. Грати за таким столом неприємно і задоволення від гри отримати важко. Крейда і пил під час гри осідають на ігрове поле і якість гри падає. Тому утримувати поверхню сукна в ідеальному стані – завдання необхідне і вирішувати його необхідно постійно.
Хімчистка більярдних та ігрових столів, замовлена в компанії «Метеор», дозволить Вам не тільки містити в чистоті місця для гри, а й може значно поліпшити ігрові характеристики професійних столів.

 

Особливості хімчистки більярдних та ігрових столів

Приступаючи до чищення столу насамперед необхідно прибрати крейду. Якщо цього не зробити, то є ризик, очищаючи поверхню, втиснути пил в сукно. Також можливе утворення плям і розводів, видалити які згодом буде складно. Крейдовий пил ми прибираємо за допомогою спеціального пилососа, з регулюванням потужності і м’якими насадками без обертових щіток. Спеціальна насадка дозволяє акуратно прибрати пил, не забруднюючи стіл. Після цього за допомогою мікрофібри або спеціальної щітки наносимо миючі засоби вздовж ворсу, що дозволяє зберегти волокна тканини. Застосувавши паровий пилосос, акуратно обробляємо поверхню і видаляємо залишки бруду і пилу. Потім за допомогою спеціальних засобів, обробляємо стіл для захисту сукна від агресивного впливу під час гри. І на кінцевому етапі сушка.

Регулярно замовляючи хімчистку більярдних і ігрових столів в нашій компанії, Ви зможете утримувати ігрові столи в відмінному стані. А це в свою чергу приверне справжніх поціновувачів захопливої гри.